Zespół

Patrycja

Szczęśliwy człowiek to ten który robi to co kocha dlatego łączenie pasji z przyjemnością tworzenia pięknych stylizacji to najlepsze co mogło mnie w życiu spotkać. Pasję tę odkryłam u siebie w młodych latach szkolnych i nadal nieustannie dążę do perfekcji, dlatego biorę udział w szkoleniach i kursach. Niedawno odkryłam nową pasję, którą jest stylizacja rzęs, w wolnym czasie chodzę na siłownię i basen. Uwielbiam też czytać książki. Pozwól mi zadbać o swoje paznokcie, a przekonasz się jak przyjemnie jest posiadać swojego własnego stylistę. Jestem dziewczyną, której możesz zaufać i serdecznie zapraszam Cię do mojego licznego grona zadowolonych klientek.

Wiktoria

Uśmiechnięta i zawsze gotowa do działania, to zdanie najtrafniej opisuje moją osobę. Od kilku lat moją największą pasją jest kosmetyka, w szczególności pielęgnacja oraz stylizacja paznokci. Jako dalszy etap kształcenia po szkole średniej wybrałam kosmetologię na Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia o specjalizacji kosmetologia pielęgnacyjna. Do pracy podchodzę z pasją, bo to podstawa dobrze wykonanego zadania. Uwielbiam moment porównania wyglądu przed i po, a zadowolenie klientek daje mi ogromną satysfakcję. Aktualnie cały czas się dokształcam, planuje dodatkowe kursy z wizażu oraz makijażu permanentnego. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Uwielbiam dobre jedzenie i dalekie podróże.

Paulina

Ustawiam, przesuwam, porządkuję, zaopatruję, doradzam, doglądam. To ja, Paulina – mistrzyni ładu i organizacji. W salonie czuwam właściwie nad wszystkim, co się w nim dzieje. Dbam o to, aby w Przyjaciółce Przyjaciółki nie zabrakło przyjaznej atmosfery, wygodnych foteli i dobrej kawy.

Kosmetyka, pielęgnacja, upiększanie? To lubię! Skończyłam studium kosmetyczne i stale poszerzam swoją wiedzę.